Ubytování ``Na bílé stopě`` 

Horní Blatná, Krušné hory

Zcela nové útulné chaty k pronájmu

2 samostatné zařízené chaty

kapacita chaty 10 a 1/2 a 12 a 1/2 lůžek, možnost pronájmu ve stejném termínu - tj. kapacita 22 + 2 lůžka

Pronajměte si zcela novou horskou chatu u lesa přímo na cyklo a běžkotrase (strojově upravována), stranou a na klidném místě. Sportovní vyžití po celý rok – kola (možno uzamknout ke stojanu před chatou), běžky, lyže, houbaření, volejbalové – (tenis) hřiště nedaleko, množství turistických tras.

Výhodné pobytové balíčky

U chaty je nový bazén, zprovozněn 1.7.2016. Pozemek nově oplocen (červen 2016). Ubytování bez zvířecích mazlíčků s ohledem na možné alergie ostatních hostů.

 • č. e. 102 – Útulná chata se čtyřmi ložničkami v podkroví, 12 a 1/2 lůžka, postavena v r. 2015
 • č. e. 101 – Útulná chata se třemi ložnicemi v podkroví, 10 lůžek, postavena v r. 2012

Ubytování na chatě

Chaty k pronajmutí poskytují ubytování pro 4 až 24 osob celkem v 7 ložnicích.

Ložnice a pokoje: č. e. 102 – 12 a 1/2 lůžka: v podkroví 4 ložnice (2x 3 – lůžkové, 1x 2a1/2 – lůžková, 1x 4 – lůžková), v přízemí společenská místnost: obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, chodba, koupelna s WC, samostatné WC a zádveří. Viz půdorysy ve fotogalerii.

č. e. 101– 10 a 1/2 lůžka: v podkroví 3 ložnice (1x 5ti – lůžková, 1x 2a1/2 – lůžková, 1x 4 – lůžková), v přízemí společenská místnost: obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, chodba, koupelna s WC, lyžárna a zádveří. Viz půdorysy ve fotogalerii.

Sociální zařízení: č. e. 102: V přízemí koupelna s WC, sprchový kout s hlubokou vaničkou (pro malé děti slouží jako vana na koupání). Samostatné WC s umyvadlem.

č. e. 101: V přízemí koupelna s WC, sprchový kout s hlubokou vaničkou (pro malé děti slouží jako vana na koupání), lyžárna.

Vytápění: Každý objekt vytápí krbová kamna (7kW), v koupelnách ještě přímotopy, přímotop i ve společenské místnosti (k vytápění i při velkých mrazech postačují krbová kamna, objekt má výborné tepelně – izolační vlatnosti).

Doprava, parkování: Parkování na vlastním pozemku přímo u chaty (2 – 3 auta), v zimě (pokud je hodně sněhu) naproti chatě na malém parkovišti.

Stravování

několik restaurací přímo v obci na náměstí, různé cenové kategorie.

Vybavení chaty

 • Kuchyně se sporákem, troubou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a lednicí s mrazákem, sady nádobí.
 • Jídelní kout s rozkládacím stolem, 8 židlí (+další židle v objektu).
 • LCD TV
 • Obývák se sedací soupravou (3 – 2 – 1) a konferenčním stolkem, radio, zesilovač s AUX vstupem 3,5 jack – možno připojit váš telefon, tablet, iPod apod..
 • Chodba s věšáky a botníkem, sušáky na boty. Zádveří s odkládacím prostorem pro lyže (101 – lyžárna).
 • Objekt je zateplen, okna s izolačním trojsklem.
 • Všechna lůžka jsou o rozměru 80×200 cm, v ložnici č. 1 je velké lůžko o rozměru 200×190 cm (šxd). Lůžka vždy včetně lůžkovin (10x resp.13x deky a polštáře).
 • Při pobytu na 5 noci a více včetně povlečení a prostěradel.
 • Při pobytu na 4 noci a méně bez povlečení a prostěradel – vězměte si prosím vlastní povlečení i prostěradla (z důvodu kapacity prádelny našeho partnera).

exteriér, interiér a půdorysy chat

jak to u nás vypadá?